Books

29. března 2013 v 20:23 | Nichole ツ |  Projects
Název: Dare to Dream: Life as One Direction
Datum vydání: 22. května 2012
Nakladatelství: HarperCollins || KUPUJ !
Počet stran: 288
Obsah: Je těžké uvěřit, jak moc se toho změnilo za pár měsíců. Pět kluků, kteří ani neví, kam se vlastně za jediný rok dostanou.
Kluci napsali tuto knihu proto, abysme je mohli poznat i z jiné stránky, jak z dokumentů, songů atp ..
Je to jejich příběh, půjdou dál a pořád JEDNÍM SMĚREM a jsou opravdu hrdí na to, že to mohou sdílet s námi!

Název: One Direction: The Official Annual 2012
Datum vydání: 1. září 2011
Nakladatelství: HarperCollins || KUPUJ !
Počet stran: 64
Obsah: Tato kniha byla napsána ve spolupráci s kluky z One Direction, zahrnuje nejrůznější exkluzivní rozhovory s otázkami, které zodpověděli jenom do knihy. Popisují tam svojí dokonalou dívku, perfektní den podle sebe a všechny trapné a bláznivé okamžiky nejen z X Factor Tour. Mimo to v knize jsou obsaženy další novinky a soukromé fotky.


Název: One Direction: Forever Young (Our Official X Factor Story)
Datum vydání: 17. únor 2011
Nakladatelství: HarperCollins | KUPUJ ZDE !
Počet stran: 224
Obsah: Pět kluků, pět měsíců a jeden skoro až neuvěřitelný sen. Je šílené pomyslet na to, že se před pár měsíci vůbec neznali. Byli to kluci z různých koutů země, kteří snili, že se se stanou popstar. Navzájem se ale našli a jsou z nich nejlepší přátelé. A právě o úplném začátku této anglicko-irské skupiny se v knize Forever Young dozvíte ty nejdůležitější a nejzajímavější věci. V knize jsou popsány jejich pocity když se dostali do bootcampu, když poprvé uviděli kluky, co se jim honilo v hlavách když postoupili jako skupina s neznámými kluky. Taky tam je popsána jejich úžasná cesta X Factorem a mimo to je celá kniha doplněna skvělými, dosud nezveřejněnými fotkami ze soukromí. Tato kniha mimo jiné se během několika týdnů stala číslem jedna v žebříčku Sunday Times Bestseller. Což byl pro kluky určitě úžasný úspěch a pocit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama